IAA 2012

Szanowni Państwo

MHS II Hydraulika Siłowa w dniach od 20 do 27 września wystawiła się na Międzynarodowych Targach Pojazdów Użytkowych IAA 2012 w Hanowerze. Na około 1.720 wystawców z całego świata wystawiło się tylko 7 firm z Polski w tym MHS II. Na swoim stoisku w hali 25 (zdjęcie nr 1) obok tak znanych firm jak Feldbinder, CVS Eingineering, GHH Rand, Alfons Har, RTI, Mouvex, Gardner Denver, prezentowaliśmy z dumą polskie rozwiązania w dziedzinie zabudowy pojazdów w kompresory śrubowe i rotacyjne.

Głównym celem wystawy było przedstawienie naszej firmy partnerom zagranicznym, umocnienie pozycji marki MHS II na rynku krajowym i zagranicznym jak również premiera nowej zabudowy kompresora o wydajności 1100 metrów z chłodnicą (zdjęcie nr 2).

Zaletą tej kompaktowej i lekkiej zabudowy jest jej symetryczność i uniwersalność. Pozwala to na przełożenie kompresora z samochodu z napędem przystawki w prawo (Volvo , stara Scania) do samochodu z napędem przystawki w lewo (ZF, mercedes, nowa Scania ) bez konieczności dokupowania jakichkolwiek części. Dodatkową zaletą jest możliwość zdjęcia całej obudowy zewnętrznej w 15 sekund co znacznie ułatwia serwis i obsługę codzienną. Zabudowa została bardzo dobrze oceniona przez naszych odwiedzających, w tym konkurencję!

Korzystając z okazji chcemy jeszcze raz bardzo serdecznie podziękować wszystkim Gościom, którzy odwiedzili nasze skromne stoisko, wszystkim którzy wspierali nasze plany w drodze do Hanoweru w tym pracownikom, dostawcom i partnerom. Mamy głęboką nadzieję, że za niecałe dwa lata spotkamy się tam ponownie. W galerii znajdziecie Państwo więcej zdjęć z tej wspaniałej wystawy.

Elżbieta Mikulska , Jacek Krzywy

Przewiń do góry